Календар любові до рідної мови – 2012

У творчому завданні ЗНО має бути 200 слів, а ще цитати, приклади з життя і літератури. Але ніякі  ніякі цитати не можуть бути кращими, ніж написані вами гарні слова. У житті немає білого і чорного, а є кольори і відтінки, а слова нашої мови здатні передати велику частину цих кольорів. Читайте більше, і у вас в голові назбираєтеся товстенький словник гарних слів. Саме такі слова варто вживати у творі ЗНО, щоб справити феноменальне враження на екзаменаторів!:)

А для початку маю для вас готовий набір гарних слів у вигляді Календаря любові до рідної мови, створеного до цьогорічного Міжнародного дня рідної мови (21 лютого). Можете видрукувати собі місяці, що лишились.;)

А можете створювати такий календар самостійно! Для цього питайте себе щодня перед сном: яким словом я назву цей день?

 

!!! Зауваження: серед цих слів є дієприкметники з суфіксами “уч”, “юч”, що є ненормативними в українській мові (лютуючий, інтригуючий, зігріваючий). Їх потрібно уникати у мовленні, а особливо на письмі – для твору це буде великий мінус.

Мрійливих вам вихідних!:)

 

Джерело “Календаря” – myreport.


Готуєтеся до ЗНО з української і не знаєте, з чого почати або що ще вивчити? Запишіться на наш короткий, але дуже повчальний відеокурс 5 найпроблемніших завдань ЗНО. Це безкоштовно!

Share Button
Avatar

Анна Огойко

Привіт! Мене звати Анна. Я викладач української мови і розробник унікальних онлайн курсів до ЗНО. Я склала свої ЗНО на 198, 199 і 199,5 балів, а мої учні складали й на всі 200!

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedInFlickrYouTube