Перші слова даються важко

Тішуся вітати вас на моєму блозі На всі двісті – новому сайті про зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури!

Що це буде? Чесно скажу, зараз я й сама не уявляю, що з того вийде, та наміри маю щирі й благородні. Хочеться зробити щось корисне для покращення Всесвіту – от я і вирішила допомогти вам, шановні старшокласники, абітурієнти, батьки і вчителі, у складанні ЗНО з української мови і літератури. Я займаюся цим уже 6 років (два з яких я готувала саму себе), а тепер буду розширювати масштаби, щоби принести більше користі й щастя.:)

Минуло чотири роки, як випускники 2008 року вперше вступали до вищих навчальних закладів, складаючи тести ЗНО. Серед тих «щасливчиків» була і я. Насправді, не зовсім мені пощастило, бо бути першопрохідцем було не так вже й легко. Ніхто і гадки не мав, яким насправді буде це тестування – наші вчителі були змушені готувати нас буквально «до всього», а наші батьки не могли повірити в силу «магічних балів» і наполегливо збирали гроші на платне навчання. Для багатьох результат, вищий за 124, був перемогою.:) Весело було, малята.:) Це тепер на кожен предмет можна знайти більше ста збірників тестів, тепер можна дізнатися свій результат в Інтернеті, а не чекати листа з реальним паперовим сертифікатом. Зараз на дивовижу не треба нікуди їхати, щоб подати документи до університету, ця процедура стала приємнішою, займе хвилин 10-20, а не день-два, як колись.

Скажу чесно, мені подобається те, що відбуваєтеся, і ви, шановні абітурієнти двадцять першого століття, маєте тішитися тій зовсім не болючій і по-своєму цікавій процедурі ЗНО. Про переваги такого оцінювання ще поговоримо згодом, і взагалі, окрім практичної допомоги у підготовці до тестування з української мови та літератури, йтиметься про те, як легко, нетравматично для душі і тіла, а головне успішно скласти ЗНО, як правильно готуватися і як готуватися не варто, як згодом вдало використати будь-який результат сертифіката, щоби в майбутньому не пасти задніх. Отож, слідкуйте за оновленнями, доєднуйтесь до розсилки і готуйтеся до ЗНО на 200 балів! Буде весело, бо таке життя!:)

 

Світлина з Flickr.

Готуєтеся до ЗНО з української і не знаєте, з чого почати або що ще вивчити? Запишіться на наш короткий, але дуже повчальний відеокурс 5 найпроблемніших завдань ЗНО. Це безкоштовно!

 
Share Button
Avatar

Анна Огойко

Привіт! Мене звати Анна. Я викладач української мови і розробник унікальних онлайн курсів до ЗНО. Я склала свої ЗНО на 198, 199 і 199,5 балів, а мої учні складали й на всі 200!

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedInFlickrYouTube