У цій статті ми зібрали для вас найпопулярніші за кількістю переглядів і вподобань у соціальних мережах матеріали нашого сайту. Якщо ви щойно долучились до числа наших читачів, радимо почати з 10 найпопулярніших статей На всі двісті!

№10 – Про милозвучність української мови + тест 

У мові, як і в музиці, треба, щоби гарно звучало! Про те, що таке милозвучність української мови та як чергуються у-в, і-й, з-зі-із, ся-сь, читайте у нас. А тоді закріпіть вивчене, пройшовши онлайн тест на милозвучність.

> Читайте статтю тут


№9 – Псевдоніми українських письменників + тест

Псевдоніми українських письменників

“Зробився я Остапом Вишнею та й почав писати” (З “Моєї автобіографії”). Справжнє ім’я Остапа Вишні – Павло Губенко

Справжнє прізвище Миколи Хвильового? Псевдонім Івана Тобілевича? Справжнє ім’я Лесі Українки?Усі ці питання дуже типові на ЗНО з української. Тож до вашої уваги справжні прізвища та псевдоніми письменників з програми ЗНО, а також тест, щоб перевірити, як ви їх вивчили.

> Читайте статтю тут


№ 8 – Як наголошувати слова: принципи і проблемні випадки наголошення слів

Завдання пов’язані із наголосами завжди були і будуть одними з найбільш проблемних у тестах ЗНО з української. Саме у таких завданнях перевіряють не прості, а проблемні випадки наголошення слів

І тут взагалі не спрацьовує принцип: “Як я щодня говорю – так і правильно“. Котрий чи котрий? Каталог чи каталог? Феномен чи феномен? А слів у мові так багато…Скажете, вивчити весь словник – нереально. І правда, на 100% не вивчите тему наголошування слів. Але на 90%… можливо 🙂

> Читайте статтю тут


№7 – Усі слова з буквою Ґ + тест

У цій статті ви знаєдете всі слова з буквою ґ, значення маловідомих із них, а також тест на закріплення теми. Опрацюйте статтю ґрунтовно 🙂 для успішного складання ЗНО!

> Читайте статтю тут


№6 – 10 афоризмів Григорія Сковороди: для творів, для життя

Афоризми Григорія Сковороди

Збережіть ці 10 простих і геніальних висловів українського філософа Григорія Сковороди. Ними можна не лише гарно прикрасити свій твір, а й зрозуміти життя краще.

> Читайте статтю тут


№5 – Метафора, метонімія, синекдоха – у чому відмінність?

Уявіть ситуацію: “За вікном іде сніг, а Червона Шапочка вмостилася собі в кріслі й читає Підмогильного”.

У цьому “казковому” реченні можна знайти і метафору, і метонімію, і синекдоху. Що де є?

> Читайте статтю тут


№4 – Як запам’ятати правила з української: мнемонічні фрази

правила з української: мавпа буф

Якщо ви готуєтеся до ЗНО, то часто мучитесь над тим, як запам’ятати правила з української
Деякі з них можна вивчити швидко і весело, якщо знати такі мнемонічні вирази, що допомагають швидше пригадувати певні правила української мови.

> Читайте статтю тут


№3 – Як визначити віршовий розмір: музичні поради

Як визначити віршовий розмір? Це питання, як і слова ямб, хорей, дактиль, амфібрахій, анапест, здаються для багатьох страшною і неподоланною проблемою. Насправді, це просто!

Один раз навчившись визначати віршовий розмір і запам’ятавши деякі хитрощі, ви опануєте цю нескладну техніку. Спробуйте з цими піснями!

> Читайте статтю тут


№2 – Як правильно говорити про час українською + цікаве відео!

як говорити про час українською

Котра там? Двадцять на шосту?

Коли у вас канікули чи відпустка, зовсім не обов’язково знати точно, котра година… Проте, що варто знати завжди, – це як правильно відповісти на запитання “Котра година?” і взагалі, як правильно говорити про час українською. Це точно знадобиться вам для ЗНО і для гарного повсякденного мовлення!

> Читайте статтю тут


№1 – Список літератури до ЗНО 2019 (згруповано за стилями!)

Ми спеціально не додавали до цього статей матеріали про твори з літератури Дмитра Зайця (які користуються чи не найбільшою популярністю за кількістю переглядів). Натомість усі вони зібрані на одній сторіночці, яка і є №1 за відвідинами, і за користю на нашому сайті. Це – список літератури до ЗНО-2019, а також змінений список літератури до ЗНО-2020.

> Список літератури до ЗНО-2019

> Cписок літератури до ЗНО-2020

***

Які нові матеріали ви б хотіли бачити на сайті На всі двісті? Напишіть коментар внизу, і ми обов’язково візьмемо до уваги ваші побажання 🙂


Хочете більше корисних матеріалів для підготовки до ЗНО? Підписуйтесь на наш канал на Youtube! Там багатеЗНО цікавого 🙂

Share Button
Avatar

Анна Огойко

Привіт! Мене звати Анна. Я викладач української мови і розробник унікальних онлайн курсів до ЗНО. Я склала свої ЗНО на 198, 199 і 199,5 балів, а мої учні складали й на всі 200!

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedInFlickrYouTube