Цей урок про відмінювання числівників – один із п’яти відео із серії “5 найскладніших завдань ЗНО” від На всі двісті.

У цьому відеоуроці ви:

  • спробуєте виконати завдання ЗНО на відмінювання числівників;
  • дізнаєтесь три основні секрети успіху для виконання таких завдань;
  • вивчите декілька додаткових правил про відмінювання числівників;
  • зробите 3 типові тести ЗНО на числівник з відповідями та коментарями.

Згадані у відео ресурси

→ Стаття “Як правильно говорити про час українською

Конспект уроку

Домашнє завдання

Після того, як ви переглянули урок, спробуйте зробити більше типових тестів ЗНО на відмінювання числівників. Тут 10 завдань. Добре подумайте, перш ніж відповідати! Згадуйте, що проходили на уроці.

Ви побачите свій результат, коли натиснете “Finish quiz” наприкінці. Тоді щоб переглянути свої правильні та помилкові завдання, натисніть “View questions”.

Цей тест – це домашнє завдання для перевірки того, як ви засвоїли тему “Відмінювання числівників”, яку ми розглядали на відеоуроці.


Якщо у вас є додаткові запитання, пишіть нижче у коментарях!

Також якщо вам сподобалося це відео і ви вважаєте, що воно вам допоможе зробити правильно завдання ЗНО на відмінювання числівників, будь ласка, напишіть кілька вдячних слів у коментарях. Я збираю такі подяки, бо хочу щороку допомагати 200 старшокласникам підготуватися до ЗНО! Дякую 🙂

І звісно, діліться з друзями!


Готуєтеся до ЗНО з української і не знаєте, з чого почати або що ще вивчити? Запишіться на наш короткий, але дуже повчальний відеокурс 5 найпроблемніших завдань ЗНО. Це безкоштовно!

Share Button
Avatar

Анна Огойко

Привіт! Мене звати Анна. Я викладач української мови і розробник унікальних онлайн курсів до ЗНО. Я склала свої ЗНО на 198, 199 і 199,5 балів, а мої учні складали й на всі 200!

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedInFlickrYouTube