Цей урок про види складнопідрядних речень – друге з п’яти відео із серії “5 найскладніших завдань ЗНО” від На всі двісті.

У цьому відеоуроці ви:

  • спробуєте виконати завдання ЗНО на типи складнопідрядних речень;
  • отримаєте покрокову інструкцію визначення виду складнопідрядного речення;
  • дізнаєтесь про всі типи складнопідрядних речень;
  • зробите 3 типові завдання ЗНО на складнопідрядні речення з відповідями та коментарями.

Згадані у відео ресурси

→ Онлайн курс – “100 найтиповіших завдань ЗНО”

Конспект уроку

Домашнє завдання

Після того, як ви переглянули урок, спробуйте зробити більше типових тестів ЗНО на визначення видів складнопідрядних речень. Тут 10 завдань. Добре подумайте, перш ніж відповідати! Згадуйте, що проходили на уроці.

Ви побачите свій результат, коли натиснете “Finish quiz” наприкінці. Тоді щоб переглянути свої правильні та помилкові завдання, натисніть “View questions”.

Цей тест – це домашнє завдання для перевірки того, як ви засвоїли тему “Типи складнопідрядних речень”, яку ми розглядали на відеоуроці.


Якщо у вас є додаткові запитання, пишіть нижче у коментарях!

Також якщо вам сподобалося це відео і ви вважаєте, що воно вам допоможе зробити правильно завдання ЗНО на види складнопідрядних речень, будь ласка, напишіть кілька вдячних слів у коментарях. Я збираю такі подяки, бо хочу щороку допомагати 200 старшокласникам підготуватися до ЗНО! Дякую 🙂

І звісно, діліться з друзями:


Потрібно швидко підготуватися до ЗНО: усе повторити або щось довчити? Записуйтесь на наш інтенсивний онлайн курс-тренінг “100 найтиповіших завдань ЗНО”. У програмі 100 уроків і багато тестів… Дізнайтеся більше про курс тут.

Share Button
Avatar

Анна Огойко

Привіт! Мене звати Анна. Я викладач української мови і розробник унікальних онлайн курсів до ЗНО. Я склала свої ЗНО на 198, 199 і 199,5 балів, а мої учні складали й на всі 200!

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedInFlickrYouTube